Specialişti şi manageri
La Bosch, experienţa este de viitor

This animation requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content

De ce să începeţi la Bosch?

Aveţi experienţă profesională, sunteţi conştient de aptitudinile dumneavoastră şi sunteţi pregătit pentru o nouă provocare? De la dezvoltare la producţie, de la achiziţii până la vânzări, de la planificare financiară până la cea strategică, vă oferim posibilitatea de a avea responsabilităţi provocatoare la toate nivelurile, atât în România, cât şi la nivel mondial. Pe lângă acest aspect, veţi avea numeroase posibilităţi de dezvoltare. Şi de a vă acomoda. Pentru că relaţia noastră se bazează pe sinceritate, corectitudine şi încredere. Ce părere aveţi?

Avantaje pentru dumneavoastră:

  • Veţi lucra într-un mediu puternic inovator. Dovada? 3800 de patente înregistrate în fiecare an.
  • Începeţi la nivel de proiect, specialist sau de manager; veţi fi încurajat să avansaţi în carieră prin măsuri precum planificarea selectivă a carierei şi cursuri de instruire.
  • Veţi avea posibilitatea de a vă transfera în alte departamente funcţionale – încurajăm în mod activ schimburile pe orizontală în cadrul companiei.
  • Vă ajutăm să dobândiţi un echilibru între viaţa profesională şi cea personală printr-un program de muncă flexibil şi avantaje speciale pentru familii, de exemplu.
  • Şansa de a lucra în străinătate permanent sau temporar – vă stau la dispoziţie 50 de filiale internaţionale.

Cerinţe şi responsabilităţi:

Sunteţi expert în domeniul dumneavoastră şi puteţi atesta un istoric profesional relevant. Căutăm de asemenea:

  • Entuziasm faţă de provocări noi
  • Spirit inovator şi creativitate
  • Iniţiativă şi un nivel ridicat de angajament
  • Spirit de echipă şi aptitudini sociale
  • Concepţii cosmopolite
  • Cunoştinţe excelente de limba engleză; alte limbi străine reprezintă un avantaj

Modalitatea de înscriere:

Consultaţi pagina cu locurile de muncă pentru a vedea care sunt posturile disponibile. Vă puteţi înscrie direct online pe website-ul nostru de cariere sau puteţi aplica pe unul dintre website-urile de recrutare din România unde găsiţi anunţul nostru de recrutare.